Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Branży Spożywczej w Kielcach serdecznie wita na swoich stronach!--- zadzwoń teraz tel. +48 41 344 71 67

Podziękowanie za sprawowaniu liturgii Mszy św. Jubileuszowej z okazji powstania 409 rocznicy Cechu PDF Drukuj Email

Podziękowanie za sprawowaniu liturgii Mszy św. Jubileuszowej z okazji powstania 409 rocznicy Cechu Rzeźników i Wędliniarzy w mieście Kielce oraz 25 lecia Przetwórni Mięsa „Kamiński” Oraz za wspólne modlitwy za żywych i zmarłych Rzemieślników.

Myślę że będę wyrazicielem wszystkich zgromadzonych w tym dniu Katedrze, Rzemieślników, jeśli podziękuję Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi Kazimierzowi Ryczanowi za przewodniczenie w Mszy św. obchodzenia  tak dostojnych Jubileuszy ,jeśli podziękuję ks. prałatowi Stanisławowi Kowalskiemu za udział w tej Mszy św. i wspólną modlitwę. Bóg zapłać koncelebransom, którzy modlili się razem z nami i wszystkim, którzy wzięli czynny udział w tej Mszy św. w intencji pomyślności i rozwoju Rzemiosła. Pragnę podziękować chórowi za piękną oprawę muzyczną i orkiestrze dętej z Nowin za udział w tej oprawie muzycznej.

Józef  Telecki
Prezes Zarządu Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców  

w Kielcach

 
Polish Belarusian Chinese (Simplified) Czech Danish English Estonian French German Italian Lithuanian Russian Slovak Ukrainian

mistrz branży

www.polwita.pl


Zachęcamy do pobrania broszur "70 lat Rzemiosła Cukierniczego w Kielcach 1936-2006". pobieranie oraz "JUBILEUSZ 400-LECIA CECHU RZEŹNIKÓW I WĘDLINIARZY W KIELCACH 1606 - 2006".
Uwaga! pliki mają 22 MB, 32 MB potrzebna odrobina cierpliwości.